ALEX GRAVES

Режисер:

  1. 3. Фринџ (2008), серија
  2. 5. Пан Ам (2011), серија
  3. 6. Бесрамници (2011), серија
  4. 7. Домовина (2011), серија
  5. 8. Лонгмире (2012), серија
  6. 10. Шест (2017), серија
  7. 11. Снегопад (2017), серија
  8. 12. 96 сати (2017), серија
  9. 13. Специјалци (2017), серија

Сцеарист:

Продуцент:

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.