Juan Mas

actor

Роденден: 1964

Продуцент:

 1. 1. Секач (2005), филм
  ...
  line producer
 2. ...
  line producer
 3. ...
  line producer: second unit, Spokane
 4. 4. Договор (2006), филм
  ...
  supervising producer: NXNW
 5. 5. Френк (2007), филм
  ...
  supervising producer
 6. ...
  supervising producer: NXNW
 7. ...
  supervising producer
 8. 8. Џонсови (2009), филм
  ...
  producer: Spokane unit
 9. ...
  supervising producer
 10. ...
  supervising producer
 11. ...
  co-producer
 12. ...
  co-producer

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.