Режисер:

 1. 8. Врисак (2015), серија
 2. 9. Прочишќење (2018), серија
 3. 10. У тами (2018), серија
 4. 11. Flesh & Blood (2018), филм
 5. 12. Трик (2019), филм

Сцеарист:

 1. ...
  (story)
 2. 6. Трик (2019), филм

Продуцент:

 1. ...
  executive producer
 2. ...
  executive producer

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.