Jack G. Lee

actor

Роденден: 1902

Умре: 1974

Актерот:

  1. ...
    Sam - Bartender
  2. 2. Desk Set (1957), филм
    ...
    Member of the Board

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.