Pontus Klänge

actor

Актерот:

 1. ...
  Fransk terrorist
 2. 2. Bit by Bit (2002), филм
  ...
  Guard

Режисер:

 1. 1. Rederiet (1992), серија
 2. 3. Bit by Bit (2002), филм
 3. 8. Плима (2016), серија
 4. 9. The Lawyer (2018), серија

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.