Продуцент:

 1. ...
  associate producer
 2. ...
  executive producer
 3. ...
  co-producer
 4. ...
  executive producer
 5. ...
  executive producer
 6. 7. Дабар (2011), филм
  ...
  executive producer
 7. 8. Зараза (2011), филм
  ...
  executive producer
 8. ...
  executive producer
 9. 11. Линколн (2012), филм
  ...
  executive producer
 10. ...
  executive producer
 11. 13. Не (2012), филм
  ...
  executive producer
 12. ...
  executive producer
 13. ...
  executive producer
 14. ...
  executive producer
 15. 18. Жар (2014), филм
  ...
  executive producer
 16. ...
  executive producer
 17. 20. Из таме (2014), филм
  ...
  executive producer
 18. ...
  executive producer
 19. ...
  executive producer
 20. 23. Под лупа (2015), филм
  ...
  executive producer
 21. ...
  executive producer
 22. ...
  executive producer
 23. ...
  executive producer
 24. ...
  executive producer
 25. 28. Неруда (2016), филм
  ...
  executive producer
 26. ...
  executive producer
 27. ...
  executive producer
 28. ...
  executive producer
 29. ...
  producer (p.g.a.)
 30. 34. Рома (2018), филм
  ...
  executive producer
 31. ...
  executive producer
 32. ...
  executive producer
 33. ...
  executive producer

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.