Joža Gregorin

actor

Роденден: 1913

Умре: 1984

Актерот:

  1. ...
    Milan
  2. ...
    Petar Cuk
  3. ...
    Kohan

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.