Juan Galiñanes

actor

Режисер:

 1. 1. Holy Night! (2011), филм
 2. 2. Serramoura (2014), серија
 3. 3. Fatum (2023), филм

Сцеарист:

 1. 1. Holy Night! (2011), филм
 2. 2. Eye for an Eye (2019), филм
 3. 3. La unidad (2020), серија
 4. 4. Fatum (2023), филм
  ...
  (screenplay by)

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.