Alvin Ganzer

actor

Роденден: 1911

Умре: 2009

Режисер:

  1. 2. Laramie (1959), серија
  2. 4. Cimarron Strip (1967), серија

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.