Steven A. Adelson

actor

Режисер:

 1. 1. Уточиште (2008), серија
 2. 4. Црна Листа (2013), серија
 3. 6. Шкорпион (2014), серија
 4. 7. Хеликс (2014), серија
 5. 8. 12 мајмуна (2015), серија
 6. 12. Одонде (2016), серија
 7. 13. Training Day (2017), серија
 8. 14. Канџи (2017), серија
 9. 15. Ривердејл (2017), серија
 10. 16. Династија (2017), серија
 11. 17. Сирена (2018), серија
 12. 18. The Code (2019), серија
 13. 19. Katy Keene (2020), серија
 14. 21. Одломки (2021), серија
 15. 22. FUBAR (2023), серија

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.