Michael Ferris

actor

Роденден: 1961

Сцеарист:

 1. 1. Femme Fatale (1991), филм
 2. 2. The Unborn (1991), филм
 3. 4. Мрежата (1995), филм
 4. 5. Игра (1997), филм
 5. ...
  (story by)
 6. ...
  (story)
 7. ...
  (screenplay)
 8. ...
  (screenplay by)

Продуцент:

 1. 1. Игра (1997), филм
  ...
  co-producer

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.