Birgit Tanner

actor

Режисер:

  1. 1. Terra X (1982), серија
  2. 2. Leschs Kosmos (2010), серија
  3. 3. Cold Case (2021), серија

Сцеарист:

  1. 1. Terra X (1982), серија
  2. 2. Leschs Kosmos (2010), серија
  3. 3. Cold Case (2021), серија

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.