Phil Abraham

actor

Режисер:

 1. 1. Сопранови (1999), серија
 2. 5. Crash (2008), серија
 3. 6. Mercy (2009), серија
 4. 8. Убиство (2011), серија
 5. 11. Газда (2011), серија
 6. 12. Нестали (2012), серија
 7. 14. Мотел Бејтс (2013), серија
 8. 15. Реј Донован (2013), серија
 9. 16. Следбеници (2013), серија
 10. 19. Бош (2014), серија
 11. 20. Дердевил (2015), серија
 12. 21. Лук Кејџ (2016), серија
 13. 22. Озарк (2017), серија
 14. 23. Кесл Рок (2018), серија
 15. 24. Џек Рајан (2018), серија

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.