Paul A. Edwards

actor

Режисер:

 1. 2. Изгубени (2004), серија
 2. 3. Хероји (2006), серија
 3. 4. Фринџ (2008), серија
 4. 6. Хаваи 5-0 (2010), серија
 5. 7. Жива мета (2010), серија
 6. 10. Нестали (2012), серија
 7. 11. Мотел Бејтс (2013), серија
 8. 13. Pod kupolata (2013), серија
 9. 14. Црна Листа (2013), серија
 10. 16. Доктор Раш (2014), серија
 11. 17. Готам (2014), серија
 12. 18. Развратник (2014), серија
 13. 19. Квантико (2015), серија
 14. 21. Saints & Strangers (2015), серија
 15. 22. Др. Бул (2016), серија

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.