Wendey Stanzler

Режисер:

 1. 2. Монк (2002), серија
 2. 7. 90210 (2008), серија
 3. 8. Гли (2009), серија
 4. 10. Mercy (2009), серија
 5. 18. Бесрамници (2011), серија
 6. 19. Освета (2011), серија
 7. 22. Игра лажи (2011), серија
 8. 24. Стрела (2012), серија
 9. 28. Нема полош (2014), серија
 10. 29. Mozart in the Jungle (2014), серија
 11. 30. Готам (2014), серија
 12. 33. Развод (2016), серија
 13. 34. Ова сме ние (2016), серија
 14. 35. Крпељ (2016), серија
 15. 39. Мечта (2018), серија
 16. 40. Кампување (2018), серија
 17. 44. Кларис (2021), серија
 18. 45. Ребел (2021), серија

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.