Ingrit Dohse

actor

Роденден: 1955

Актерот:

 1. ...
  Sekretärin
 2. ...
  Sekretärin Dörte
 3. ...
  Gabriella
 4. ...
  Platznachbarin
 5. ...
  Frau Ronning
 6. ...
  Gertrud
 7. ...
  Ellen Kaminski

Глас:

 1. ...
  Holgis Mutter

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.