Isabel Osca

actor

Роденден: 1925

Умре: 2011

Актерот:

  1. ...
    Curra
  2. ...
    Doña Asunción

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.