David Coote

actor

Роденден: 1939

Актерот:

 1. ...
  Karl
 2. 2. Geordie (1955), филм
  ...
  Bobby
 3. ...
  Tim Driscoll
 4. ...
  Charles

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.