Eli Bush

actor

Продуцент:

 1. ...
  co-producer
 2. ...
  co-producer
 3. ...
  co-producer: for Scott Rudin
 4. ...
  co-producer
 5. ...
  executive producer
 6. ...
  executive producer
 7. ...
  co-producer: Mr. Rudin
 8. ...
  co-producer
 9. ...
  executive producer
 10. 13. Rosewater (2014), филм
  ...
  executive producer
 11. ...
  executive producer
 12. 15. Алоха (2015), филм
  ...
  executive producer
 13. 16. Огради (2016), филм
  ...
  executive producer
 14. ...
  executive producer
 15. ...
  co-producer
 16. 24. Game Over, Man! (2018), филм
 17. 25. 22 July (2018), филм
 18. ...
  executive producer
 19. ...
  producer (p.g.a.)
 20. 29. Console Wars (2020), филм
  ...
  executive producer
 21. ...
  executive producer

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.