Deborah Duke

actor

Роденден: 1950

Умре: 2010

Актерот:

 1. ...
  Esther
 2. ...
  Mable (Card Player)
 3. 3. Отров (2005), филм
  ...
  Miss Emmie
 4. ...
  Aunt Sally
 5. ...
  Clerk 1
 6. ...
  Liza
 7. ...
  Ms. Coday

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.