Актерот:

 1. ...
  Kinman Tau
 2. ...
  Chen Jung Song
 3. ...
  Lu Chen
 4. ...
  Li Cheng
 5. ...
  Stan
 6. ...
  Consul Han
 7. 7. Мартиал Лаw (1998), серија
  ...
  Lee Hei
 8. ...
  Hinh
 9. ...
  The General
 10. 10. Crvena vrata (2005), филм
  ...
  Ed Wong
 11. ...
  Ambassador Han
 12. ...
  Governor
 13. ...
  Truc Quoc
 14. ...
  Glen
 15. ...
  Kuo
 16. ...
  Chang
 17. 17. A good man (2014), филм
  ...
  Mr. Chen
 18. 18. Satisfaction (2014), серија
  ...
  Zen Master
 19. ...
  General Shang
 20. 20. Meditation Park (2017), филм
  ...
  Bing Wang
 21. ...
  Fire Chief Sheng
 22. ...
  Haiyan
 23. 23. Мулан (2020), филм
  ...
  Zhou
 24. ...
  Pete Yung

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.