Evren Duyal

actor

Роденден: 1973

Актерот:

 1. ...
  Nesrin
 2. 2. Туркиз (2010), филм
  ...
  Reyhan Gorgoz
 3. ...
  Asiye Anne / Asiye's Mother
 4. ...
  Fadik
 5. 5. Night of Knots (2018), филм
  ...
  Ayten
 6. ...
  Fatma

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.