Viktor Leljak

actor

Роденден: 1900

Умре: 1982

Актерот:

  1. ...
    Ustasa sa zapregom
  2. ...
    Logoras
  3. ...
    Skladištar Kupec

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.