Nertila Koka

actor

Роденден: 1966

Актерот:

 1. 1. Apasionata (1983), филм
  ...
  motra e Arturit
 2. 2. Love Your Name (1984), филм
  ...
  Bora
 3. ...
  Lira

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.