Elmir Jukić

actor

Режисер:

  1. 3. Криза (2013), серија
  2. 4. Жабата (2017), филм

Сцеарист:

  1. ...
    (supervising writer)

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.