Ilir Çelia

actor

Актерот:

 1. ...
  Qetsori
 2. 2. Lumë drite (1975), филм
  ...
  Adushi
 3. ...
  Goni
 4. ...
  çobani

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.