Режисер:

  1. 2. Да, драга (2000), серија
  2. 7. До смрти (2006), серија
  3. 9. Чак (2007), серија
  4. 13. Кугар Таун (2009), серија
  5. 15. Заједница (2009), серија
  6. 23. Црнкасти (2014), серија
  7. 24. Survivor's Remorse (2014), серија
  8. 29. Без ријечи (2016), серија
  9. 35. Маало (2018), серија
  10. 36. Златен хаос (2019), серија

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.