Актерот:

 1. ...
  Officer Norbey

Режисер:

 1. 1. Тревkи (2005), серија
 2. 3. Гли (2009), серија
 3. 6. Лонгмире (2012), серија
 4. 8. Фарго (2014), серија
 5. 10. Менхетн (2014), серија
 6. 12. Врескачи (2015), серија
 7. 13. Дердевил (2015), серија
 8. 15. Легија (2017), серија
 9. 16. Кесл Рок (2018), серија
 10. 18. Адам (2020), филм
 11. 19. Холивуд (2020), серија
 12. 20. Кенди (2022), серија

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.