David Straiton

actor

Режисер:

 1. 1. Никита (1997), серија
 2. 2. Чари (1998), серија
 3. 6. Д-р Хаус (2004), серија
 4. 7. Еурека (2006), серија
 5. 8. Живот (2007), серија
 6. 9. Фринџ (2008), серија
 7. 10. Knight Rider (2008), серија
 8. 11. Куќа лутака (2009), серија
 9. 12. Грим (2011), серија
 10. 14. Мотел Бејтс (2013), серија
 11. 16. Првобитни (2013), серија
 12. 17. Доктор Раш (2014), серија
 13. 18. Роузвуд (2015), серија
 14. 20. Мекгајвер (2016), серија
 15. 21. Shooter (2016), серија
 16. 22. Браве (2017), серија
 17. 23. Marvel's Inhumans (2017), серија
 18. 25. Магнум П.И (2018), серија

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.