Marjorie Stapp

actor

Роденден: 1921

Умре: 2014

Актерот:

 1. 1. Julie (1956), филм
  ...
  Cliff's Secretary
 2. ...
  Hysterical Young Woman
 3. ...
  Rose

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.