Renée Simonsen

actor

Роденден: 1965

Актерот:

 1. ...
  Barbara

Сцеарист:

 1. ...
  (novel)
 2. ...
  (original novel)
 3. 3. Karla & Jonas (2010), филм
  ...
  (novel)

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.