Hege Schøyen

actor

Роденден: 1957

Актерот:

 1. ...
  Mette Gulbrandsen
 2. ...
  Ursula Wasserschmidt
 3. ...
  Edith
 4. ...
  Edith

Глас:

 1. ...
  Fru Berg

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.