James Lee Barrett

actor

Роденден: 1929

Умре: 1989

Актерот:

 1. ...
  Sonny Boy

Сцеарист:

 1. ...
  (screenplay)
 2. ...
  (screenplay)
 3. ...
  (screenplay)
 4. ...
  (screenplay)
 5. ...
  (screenplay)
 6. ...
  (screenplay)
 7. ...
  (writer)
 8. ...
  (teleplay)
 9. ...
  (teleplay)
 10. ...
  (developed for television by)

Продуцент:

 1. ...
  executive producer

Автор:

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.