Gerry Salsberg

actor

Роденден: 1949

Умре: 2010

Актерот:

 1. ...
  Henry
 2. ...
  Vigorito
 3. ...
  Charles Bickford
 4. ...
  Minister

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.