Lou Romano

actor

Роденден: 1972

Глас:

 1. ...
  Bernie Kropp
 2. 2. Рататуи (2007), филм
  ...
  Linguini
 3. ...
  Linguini

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.