Eric Barclay

actor

Држава: Sweden

Пол: M

Роденден: 1894-11-17

Умре: 1938-01-14

Актерот:

  1. 1. Фауст (1926), филм
    ...
    Herzog von Parma / Duke of Parma

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.