Kristoffer Nyholm

actor

Режисер:

  1. 1. Landsbyen (1991), серија
  2. 2. Taxa (1997), серија
  3. 3. Hotellet (2000), серија
  4. 5. Убиство (2007), серија
  5. 6. Ендевор (2012), серија
  6. 7. Џо (2013), серија
  7. 10. Табу (2017), серија

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.