SERIALE Faqja 1

 • Amaneti

  e mërkurë

  6.12.23

  04:10

  Amaneti

  Emanet (2020)

  Seher duhet te coje deri ne fund amanetin e motres se saj dhe te kujdeset per nipin, Jusufin e vogel. Te dy bashke e gjene veten te zene "peng" brenda viles luksoze ku mungon dashuria dhe lumturia. I zoti i shtepise,...

 • Muzikë për fëmijë

  e mërkurë

  6.12.23

  07:30

  Muzikë për fëmijë

  Muzikë për fëmijë

  Muzikë për fëmijë...

 • Amaneti

  e mërkurë

  6.12.23

  14:30

  Amaneti

  Emanet (2020)

  Seher duhet te coje deri ne fund amanetin e motres se saj dhe te kujdeset per nipin, Jusufin e vogel. Te dy bashke e gjene veten te zene "peng" brenda viles luksoze ku mungon dashuria dhe lumturia. I zoti i shtepise,...

 • Amaneti

  e enjte

  7.12.23

  04:10

  Amaneti

  Emanet (2020)

  Seher duhet te coje deri ne fund amanetin e motres se saj dhe te kujdeset per nipin, Jusufin e vogel. Te dy bashke e gjene veten te zene "peng" brenda viles luksoze ku mungon dashuria dhe lumturia. I zoti i shtepise,...

 • Muzikë për fëmijë

  e enjte

  7.12.23

  07:30

  Muzikë për fëmijë

  Muzikë për fëmijë

  Muzikë për fëmijë...

 • Amaneti

  e enjte

  7.12.23

  14:30

  Amaneti

  Emanet (2020)

  Seher duhet te coje deri ne fund amanetin e motres se saj dhe te kujdeset per nipin, Jusufin e vogel. Te dy bashke e gjene veten te zene "peng" brenda viles luksoze ku mungon dashuria dhe lumturia. I zoti i shtepise,...

 • “QEFE QEFE KJO DYNJA”

  e enjte

  7.12.23

  20:30

  “QEFE QEFE KJO DYNJA”

  Qejfe qejfe kjo dynja

  Muzikë, momente të këndëshme dhe emocione të pafundme do ketë sonte në “Qejfe Qejfe kjo dynja” nga ora në RTV21. Emra të njohur të skenës shqiptare do e lartësojnë figurën e Qamilit të vogël. “Qejfe Qefje kjo dynja”...

 • Amaneti

  e premte

  8.12.23

  04:15

  Amaneti

  Emanet (2020)

  Seher duhet te coje deri ne fund amanetin e motres se saj dhe te kujdeset per nipin, Jusufin e vogel. Te dy bashke e gjene veten te zene "peng" brenda viles luksoze ku mungon dashuria dhe lumturia. I zoti i shtepise,...

 • Muzikë për fëmijë

  e premte

  8.12.23

  10:30

  Muzikë për fëmijë

  Muzikë për fëmijë

  Muzikë për fëmijë...

 • Amaneti

  e premte

  8.12.23

  14:30

  Amaneti

  Emanet (2020)

  Seher duhet te coje deri ne fund amanetin e motres se saj dhe te kujdeset per nipin, Jusufin e vogel. Te dy bashke e gjene veten te zene "peng" brenda viles luksoze ku mungon dashuria dhe lumturia. I zoti i shtepise,...

 • X-FACTOR Albania

  e premte

  8.12.23

  21:00

  X-FACTOR Albania

  X Factor Albania (2012)

  Formati televiziv me prestigjoz i talenteve muzikore ne bote, po kerkon fenomenin shqiptar ne muzike ne kete edicion te dyte. Nje program nga Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu.

 • Amaneti

  e shtunë

  9.12.23

  04:15

  Amaneti

  Emanet (2020)

  Seher duhet te coje deri ne fund amanetin e motres se saj dhe te kujdeset per nipin, Jusufin e vogel. Te dy bashke e gjene veten te zene "peng" brenda viles luksoze ku mungon dashuria dhe lumturia. I zoti i shtepise,...

 • Amaneti

  e shtunë

  9.12.23

  14:30

  Amaneti

  Emanet (2020)

  Seher duhet te coje deri ne fund amanetin e motres se saj dhe te kujdeset per nipin, Jusufin e vogel. Te dy bashke e gjene veten te zene "peng" brenda viles luksoze ku mungon dashuria dhe lumturia. I zoti i shtepise,...

 • Amaneti

  e diel

  10.12.23

  03:45

  Amaneti

  Emanet (2020)

  Seher duhet te coje deri ne fund amanetin e motres se saj dhe te kujdeset per nipin, Jusufin e vogel. Te dy bashke e gjene veten te zene "peng" brenda viles luksoze ku mungon dashuria dhe lumturia. I zoti i shtepise,...

 • X-FACTOR Albania

  e diel

  10.12.23

  09:00

  X-FACTOR Albania

  X Factor Albania (2012)

  Formati televiziv me prestigjoz i talenteve muzikore ne bote, po kerkon fenomenin shqiptar ne muzike ne kete edicion te dyte. Nje program nga Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu.

Emri « 1 2 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.