SERIALE Faqja 1

 • TELEKINO

  e mërkurë

  6.12.23

  03:30

  TELEKINO

  Telekino

  Emisioni TELEKINO në RTK.

 • BON BON

  e mërkurë

  6.12.23

  04:00

  BON BON

  Bon Bon

  magazinë televizive Mysafirë në studio, kuriozitete nga bota, reportazhe.

 • Raport

  e mërkurë

  6.12.23

  04:20

  Raport

  Raport me Naim Sadikun

 • Ora e Pasditës

  e mërkurë

  6.12.23

  05:10

  Ora e Pasditës

  Ora e Pasdites

  Emisioni i pasdites me unik ne vend ku ju sjell kronika mbi te rejat inovative, krijimet e te rinjeve, te arriturat kulturore, kuriozitete, te ftuar e receta ditore.

 • Ora Shtate

  e mërkurë

  6.12.23

  07:00

  Ora Shtate

  Ora Shtatë

  Emisioni I mengjesit I cili sjell storje unike dhe kuriozitete per vendin dhe personazhe shqiptare. Te ftuar ne studio per te promovuar vepra kulturore por edhe per te diskutuar mbi ngjarjet aktuale.

 • A Live

  e mërkurë

  6.12.23

  12:00

  A Live

  A Live

  Magazine ditore informative.

 • SHOW BIZ- emision

  e mërkurë

  6.12.23

  16:00

  SHOW BIZ- emision

  Showbiz

  RTV21 Showbiz - është magazinë online që prezanton më të rejat nga Showbizi vendor dhe ndërko

 • BON BON

  e mërkurë

  6.12.23

  16:00

  BON BON

  Bon Bon

  magazinë televizive Mysafirë në studio, kuriozitete nga bota, reportazhe.

 • Ora e Pasdites

  e mërkurë

  6.12.23

  16:30

  Ora e Pasdites

  Ora e Pasdites

  Emisioni I pasdites me unik ne vend ku ju sjell kronika mbi te rejat inovative, krijimet e te rinjeve, te arriturat kulturore, kuriozitete, te ftuar e receta ditore.

 • Raport me Naim Sadikun

  e mërkurë

  6.12.23

  16:30

  Raport me Naim Sadikun

  Raport me Naim Sadikun

 • Raport me Naim Sadikun

  e mërkurë

  6.12.23

  17:20

  Raport me Naim Sadikun

  Raport me Naim Sadikun

 • IN & OUT

  e mërkurë

  6.12.23

  17:30

  IN & OUT

  In and out

  Të rejat nga showbizi, intervista pse jo edhe thashetheme të gjitha këto tashmë do të vijnë përmes emisionit më të ri që ka nisur transmetimin në RTV21 , “In and Out”, nën udhëheqjen e Granit Miftarit. Të mërkurën të...

 • IN AND OUT-Emision Showbizz

  e mërkurë

  6.12.23

  19:30

  IN AND OUT-Emision Showbizz

  In and out

  Të rejat nga showbizi, intervista pse jo edhe thashetheme të gjitha këto tashmë do të vijnë përmes emisionit më të ri që ka nisur transmetimin në RTV21 , “In and Out”, nën udhëheqjen e Granit Miftarit. Të mërkurën të...

 • Minuta Sport

  e mërkurë

  6.12.23

  20:15

  Minuta Sport

  10 Minuta Sport

 • TELEKINO

  e mërkurë

  6.12.23

  20:20

  TELEKINO

  Telekino

  Emisioni TELEKINO në RTK.

Emri « 1 2 3 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.