SERIALE

 • Jo vetëm modë

  e shtunë

  9.12.23

  13:20

  Jo vetëm modë

  Jo vetem mode

  "Jo vetëm modë" është nje zbulim i vazhdueshëm i gjithçkaje të bukur që na rrethon. Një takim me artizanë, artistë, arkitektë, historianë, politikanë, sportistë, stilistë vjen plot hijeshi nëpërmjet objektivit të "Jo...

 • PRIVE

  e shtunë

  9.12.23

  19:00

  PRIVE

  Prive

  Emisioni i showbizit nr.1 në vend me Liberta Spahiu, çdo javë hap dyert në botën e yjeve tanë duke sjellë intervistat, reportazhet më pikante rreth të rejave të tyre.

 • PRIVE

  e diel

  10.12.23

  04:30

  PRIVE

  Prive

  Emisioni i showbizit nr.1 në vend me Liberta Spahiu, çdo javë hap dyert në botën e yjeve tanë duke sjellë intervistat, reportazhet më pikante rreth të rejave të tyre.

 • Jo vetëm modë

  e diel

  10.12.23

  11:00

  Jo vetëm modë

  Jo vetem mode

  "Jo vetëm modë" është nje zbulim i vazhdueshëm i gjithçkaje të bukur që na rrethon. Një takim me artizanë, artistë, arkitektë, historianë, politikanë, sportistë, stilistë vjen plot hijeshi nëpërmjet objektivit të "Jo...

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.