SERIALE Faqja 1

 • Raport

  e mërkurë

  6.12.23

  04:20

  Raport

  Raport me Naim Sadikun

 • STOP

  e mërkurë

  6.12.23

  06:00

  STOP

  Stop

  Aktualiteti shqiptar "alla Stop", problematika e njerëzve të thjeshtë, që pasi kanë trokitur në të gjitha dyert, gjejnë zgjidhje vetëm në "Stop", video-kamera të fshehta, që denoncojnë e demaskojnë korrupsionin,...

 • Aldo Morning Show

  e mërkurë

  6.12.23

  07:00

  Aldo Morning Show

  Aldo Morning Show

  Dielli lind ndryshe në TVKLAN, në 7 pa 1 minutë! Të lodhur apo të palodhur nga gjumi i natës, nga e djeshmja me halle e strese, Aldo ju fton të zgjohemi me buzeqeshje, me qeshje, me nënqeshje, dhe më kryesorja. me një...

 • Ora Shtate

  e mërkurë

  6.12.23

  07:00

  Ora Shtate

  Ora Shtatë

  Emisioni I mengjesit I cili sjell storje unike dhe kuriozitete per vendin dhe personazhe shqiptare. Te ftuar ne studio per te promovuar vepra kulturore por edhe per te diskutuar mbi ngjarjet aktuale.

 • STOP

  e mërkurë

  6.12.23

  09:30

  STOP

  Stop

  Aktualiteti shqiptar "alla Stop", problematika e njerëzve të thjeshtë, që pasi kanë trokitur në të gjitha dyert, gjejnë zgjidhje vetëm në "Stop", video-kamera të fshehta, që denoncojnë e demaskojnë korrupsionin,...

 • Raport me Naim Sadikun

  e mërkurë

  6.12.23

  16:30

  Raport me Naim Sadikun

  Raport me Naim Sadikun

 • Raport me Naim Sadikun

  e mërkurë

  6.12.23

  17:20

  Raport me Naim Sadikun

  Raport me Naim Sadikun

 • Kiks Kosova

  e mërkurë

  6.12.23

  19:00

  Kiks Kosova

  Kiks Kosova

  Mirë se vjen në Republikën e Kiksit!

 • Poglavlje

  e mërkurë

  6.12.23

  20:00

  Poglavlje

  Poglavlje

  Poglavlje RTK.

 • STOP

  e mërkurë

  6.12.23

  20:05

  STOP

  Stop

  Aktualiteti shqiptar "alla Stop", problematika e njerëzve të thjeshtë, që pasi kanë trokitur në të gjitha dyert, gjejnë zgjidhje vetëm në "Stop", video-kamera të fshehta, që denoncojnë e demaskojnë korrupsionin,...

 • ORIGJINA SHOW

  e mërkurë

  6.12.23

  20:30

  ORIGJINA SHOW

  Origjina Show

  Çdo të Diele ora 16 në TVR dhe RTV21. Ky projekt realizohet çdo javë nga Brukseli , nga Përfaqësia e Televizionit TvR në Bruksel.

 • Opinion

  e mërkurë

  6.12.23

  22:00

  Opinion

  Opinion

  Emisioni politik me i ndjekur dhe me i preferuar ne ekranet shqiptare nga Blendi Fevziu. Arena e politikes shqiptare qe prej 31 gushtit 1997. Komente, analiza, debate, personazhe, deshmi dhe fakte konkrete. Ngjarjet...

 • STOP

  e enjte

  7.12.23

  00:10

  STOP

  Stop

  Aktualiteti shqiptar "alla Stop", problematika e njerëzve të thjeshtë, që pasi kanë trokitur në të gjitha dyert, gjejnë zgjidhje vetëm në "Stop", video-kamera të fshehta, që denoncojnë e demaskojnë korrupsionin,...

 • Opinion

  e enjte

  7.12.23

  02:30

  Opinion

  Opinion

  Emisioni politik me i ndjekur dhe me i preferuar ne ekranet shqiptare nga Blendi Fevziu. Arena e politikes shqiptare qe prej 31 gushtit 1997. Komente, analiza, debate, personazhe, deshmi dhe fakte konkrete. Ngjarjet...

 • Raport

  e enjte

  7.12.23

  04:20

  Raport

  Raport me Naim Sadikun

Emri « 1 2 3 4 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.