SERIALE

 • Blaze and the monster machines

  e shtunë

  13.8.22

  07:30

  Blaze and the monster machines

  Blaze and the Monster Machines (2014)

  Një kamion përbindësh dhe shoferi i tij njerëzor shkojnë në aventura së bashku ndërsa mësojnë për shkencën, teknologjinë, inxhinierinë dhe matematikën.

 • Blaze and the monster machines

  e diel

  14.8.22

  07:30

  Blaze and the monster machines

  Blaze and the Monster Machines (2014)

  Një kamion përbindësh dhe shoferi i tij njerëzor shkojnë në aventura së bashku ndërsa mësojnë për shkencën, teknologjinë, inxhinierinë dhe matematikën.

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.