SERIALE

 • ORIGJINA SHOW

  e mërkurë

  6.12.23

  20:30

  ORIGJINA SHOW

  Origjina Show

  Çdo të Diele ora 16 në TVR dhe RTV21. Ky projekt realizohet çdo javë nga Brukseli , nga Përfaqësia e Televizionit TvR në Bruksel.

 • Context

  e mërkurë

  6.12.23

  20:30

  Context

  Context

  Debati politik i mbrëmjes me Leart Hoxhën.

 • Context

  e mërkurë

  6.12.23

  21:40

  Context

  Context

  Debati politik i mbrëmjes me Leart Hoxhën.

 • Context

  e enjte

  7.12.23

  02:25

  Context

  Context

  Debati politik i mbrëmjes me Leart Hoxhën.

 • Context

  e enjte

  7.12.23

  03:05

  Context

  Context

  Debati politik i mbrëmjes me Leart Hoxhën.

 • Context

  e enjte

  7.12.23

  20:30

  Context

  Context

  Debati politik i mbrëmjes me Leart Hoxhën.

 • Context

  e enjte

  7.12.23

  21:40

  Context

  Context

  Debati politik i mbrëmjes me Leart Hoxhën.

 • Context

  e premte

  8.12.23

  02:25

  Context

  Context

  Debati politik i mbrëmjes me Leart Hoxhën.

 • Context

  e premte

  8.12.23

  03:05

  Context

  Context

  Debati politik i mbrëmjes me Leart Hoxhën.

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.