This modern fairy tale tells the story of a homeless girl who dreams of helping out her family and finds her big chance of turning her life around in a fashion modeling contest - but the way to winning it and becoming a star will be a lot harder than she originally envisioned.

Transmetimet në kanale:

HTV1  

Episodi vijues:

Sot
03:14
Total Dreamer 1, Ep. 69 ®
Nesër
03:51
Total Dreamer 1, Ep. 70 ®
e martë
03:09
Total Dreamer 1, Ep. 71 ®
2.2.22
04:10
Total Dreamer 1, Ep. 72 ®
3.2.22
03:39
Total Dreamer 1, Ep. 73 ®
4.2.22
03:00
Total Dreamer 1, Ep. 74 ®
5.2.22
03:53
Total Dreamer 1, Ep. 75 ®
8.2.22
03:08
Total Dreamer 1, Ep. 76 ®
9.2.22
03:51
Total Dreamer 1, Ep. 77 ®
10.2.22
03:26
Total Dreamer 1, Ep. 78 ®
11.2.22
03:04
Total Dreamer 1, Ep. 79 ®
REKOMANDIMET
 • Teoria Big Beng (2007)

  Sot
  image
  A woman who moves into an apartment next door to two brilliant but socially awkward physicists shows them how little they know about life outside of the laboratory.
 • Dva i pol muškarca (2003)

  Sot
  image
  The Harper brothers Charlie and Alan are almost opposites but form a great team. They have little in common except their dislike for their mundane, maternally...
 • Detektivi Monk (2002)

  Sot
  image
  Adrian Monk ndihmon policinë në punën e tij si një këshilltar civil. Policët e shikojnë atë si një legjendë të gjallë, megjithëse Monk ka vepruar goxha e...
 • Punë zyre (2005)

  Sot
  image
  Nje serial komik qe bazohet ne jeten e perditshme te punonjesve te nje firme. Problemet qe hasim cdo dite ne ambientet e punes, marredheniet me koleget dhe...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.