Teenager Travis may live in Florida's leisurely Cougar Town, it's not easy being the son of his divorced parents: over-protective Jules and lazybones Bobby. Jules obsessively draws attention, wins sympathy and 'benignly' bosses everyone around. That includes her real estate office deputy Laurie, neighbor Ellie -who rules her devoted Cuban husband Andi Torres with iron hand- and in various modes hunky new neighbor and barman Grayson, all forming a quarrelsome gang.

Ishte në kanal:

FOX Life  PRO 7  Sat.1  

REKOMANDIMET
 • Two and a Half Men (2003)

  image
  Çarli Harper është një beqar në parajse me një shtëpi në plazhin e Malibusë, një punë super të paguar dhe një jetë mjaft aktive. Ndërsa vellai i tij, Alani, ne...
 • Friends (1994)

  image
  Jeta e 6 te rinjve te Nju Jorkut, me te perbashketat dhe kontrastet mes tyre.
 • Si e takova nenen tende (2005)

  image
  The year is 2030. Ted Mosby is relaying the story of how he met his wife to his daughter and son. The story starts in the year 2005, when then twenty-seven year...
 • Histori Familjare (2009)

  image
  Një vështrim satirik i tri familjeve dhe ideve të secilit se kush është familja moderne. Secila nga familjet ka diçka të veçantë, që i bën situatat e tyre sa...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.