Krimet dhe tensionet zv.shefja e policisë Brenda Li Xhonson i zgjidh sipas menyrës së saj, tepër efikase, duke bërë më shumë armiq se miq. E suksesshme në punë, e frikshme për botën e krimit dhe tepër e brishtë në jetën personale.

Transmetimet në kanale:

STAR Crime  

Ishte në kanal:

RTL  RTL2  RTL Zwei  VOX  HTV1  EuroNews  

Episodi vijues:

16.7.24
08:55
Përmbyllësja 7, Ep. 17
e mërkurë
02:45
Përmbyllësja 7, Ep. 18
e mërkurë
03:35
Përmbyllësja 7, Ep. 19
e mërkurë
07:55
Përmbyllësja 7, Ep. 18
e mërkurë
08:55
Përmbyllësja 7, Ep. 19
e enjte
02:45
Përmbyllësja 7, Ep. 20
e enjte
03:35
Përmbyllësja 7, Ep. 21
Sot
07:55
Përmbyllësja 7, Ep. 20
Sot
08:55
Përmbyllësja 7, Ep. 21
REKOMANDIMET
 • Without a Trace (2002)

  image
  As any detective can tell you, investigating missing property or deaths is comparatively easy compared to elusive missing people. However in New York City, there...
 • CSI Las Vegas (2000)

  image
  An elite team of police forensic evidence investigation experts work their cases in Las Vegas.
 • Shark (2006)

  image
  Title character Sebastian Stark is an L.A. hot-shot lawyer, who leaves his lucrative career as defender of rich criminals to join the public prosecution under the...
 • Murdoch Mysteries (2008)

  image
  In the late 1890s, police Inspector William Murdoch takes a new, more scientific approach to solving crimes. Assisted by coroner Dr. Julia Ogden and Constable...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.