Fotot

Roditeljske mukeRoditeljske mukeRoditeljske mukeRoditeljske mukeRoditeljske mukeRoditeljske mukeRoditeljske mukeRoditeljske mukeRoditeljske mukeRoditeljske mukeRoditeljske mukeRoditeljske mukeRoditeljske mukeRoditeljske mukeRoditeljske mukeRoditeljske mukeRoditeljske mukeRoditeljske mukeRoditeljske mukeRoditeljske mukeRoditeljske mukeRoditeljske mukeRoditeljske mukeRoditeljske mukeRoditeljske muke
REKOMANDIMET
 • Kroll Show (2013)

  e enjte
  image
  I ndikuar nga shfaqjet televizive, Nick Kroll ka aftesine per tu transformuar ne personazhe nga me qesharaket. Duke perdorur satiren sociale ai ve ne loje aspekte...
 • Promjena igre (2015)

  e enjte
  image
  A live-action sitcom about two 12-year-old girls who start a multi-million-dollar gaming company and take on rap superstar Double G as a business partner. As part...
 • Pokucaj na moja vrata (2020)

  e enjte
  image
  Eda, who pins all her hopes on her education, confronts Serkan Bolat, who has cut off her international scholarship, which leaves her with a high school diploma...
 • Binny i duh (2013)

  e enjte
  image
  A family moves to an Abandoned house where Binny meets a ghost named Melchior. Together they search for clues left in different places.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.