Arratisjet e një grupi adoleshentësh rebelë dhe aventurat e tyre në shkollën e mesme të tyre.

Transmetimet në kanale:

Vavoom  

Episodi vijues:

e shtunë
05:53
Shkolla e Mesme "Logan" 1, Ep. 21
Sot
09:03
Shkolla e Mesme "Logan" 1, Ep. 22
Sot
15:33
Shkolla e Mesme "Logan" 1, Ep. 22
Sot
23:25
Shkolla e Mesme "Logan" 1, Ep. 22
Sot
05:43
Shkolla e Mesme "Logan" 1, Ep. 22
Nesër
09:01
Shkolla e Mesme "Logan" 1, Ep. 23
Nesër
15:32
Shkolla e Mesme "Logan" 1, Ep. 23
Nesër
23:19
Shkolla e Mesme "Logan" 1, Ep. 23
Nesër
05:36
Shkolla e Mesme "Logan" 1, Ep. 23
e hënë
08:52
Shkolla e Mesme "Logan" 1, Ep. 24
e hënë
13:48
Shkolla e Mesme "Logan" 1, Ep. 24
e hënë
18:47
Shkolla e Mesme "Logan" 1, Ep. 24
e hënë
23:44
Shkolla e Mesme "Logan" 1, Ep. 24
e martë
04:38
Shkolla e Mesme "Logan" 1, Ep. 24
REKOMANDIMET
 • Gorka zemlja (2018)

  e premte
  image
  A young couple who dreams of marriage conceal their identity to escape from the darned. They will introduce themselves as sibling and work in the farm in Adana.
 • Vučji odgoj (2020)

  e premte
  image
  After Earth is torn apart by religious differences and the human race teeters on the edge of extinction, an atheistic android architect sends two creations -...
 • Dr. House (2004)

  e premte
  image
  The series follows the life of anti-social, pain killer addict, witty and arrogant medical doctor Gregory House with only half a muscle in his right leg. He and...
 • Apartamenti i pafajësisë (2020)

  e premte
  image
  Han një djalosh i pashëm dhe karizmatik është i mbushur me kujtime të dhimbshme dhe tragjedi brenda familjes. Pas kthimit nga SHBA, ai i kushton jetën babait dhe...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.