Vlerësimi: 7.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.43/10
(7 Voto)

Gay lawyer Will Truman (Eric McCormack) and straight interior designer Grace Adler (Debra Messing) are best friends living in New York City. Grace is engaged to a real jerk until the relationship falls apart and she moves in with Will. It's supposed to be temporary, until Grace finds her own place, but more and more it looks like a permanent arrangement. Grace's secretary and assistant is fun-loving wealthy socialite Karen Walker (Megan Mullally); Jack McFarland (Sean Hayes) is Will's flamboyant gay friend.

Transmetimet në kanale:

PRO 7  

Episodi vijues:

e martë
03:55
Uill dhe Greis
e martë
04:15
Uill dhe Greis
REKOMANDIMET
 • Avatarët (2013)

  e premte
  image
  Tre adoleshentë vendosin të fillojnë një grup, por ata marrin qindra përgjigje negative nga industria e muzikës për shkak të moshës së tyre. Zgjidhja e tyre...
 • Igra sudbine (2020)

  e premte
  image
  Two babies, Aleksa and Luka are switched at the hospital accidentally. Thirty years later, Aleksa is a rich and successful businessman while Luka is poor and...
 • Rregullat e Lojës (2007)

  e premte
  image
  Dy çifte dhe shoku I tyre beqar perballen me veshtiresite e jetes ne cift, takimeve, angazhimeve dhe marteses. Marredheniet shihen ne faza te ndryshme te tyre....
 • Une jam Frenki (2017)

  e premte
  image
  Një vajzë që duket si një adoleshente, por që në fakt është e detyruar të fshehë identitetin e saj të vërtetë: atë të një roboti. Është mjaft inteligjente dhe...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.