A story of two friends and petty thieves trying to make a living, but failing in every possible way.

Transmetimet në kanale:

B92  RTL  

Ishte në kanal:

RTS1  RTL2  

Episodi vijues:

Sot
11:08
Vratice Se Rode ®
Sot
18:49
Vratice Se Rode ®
e martë
01:00
Vratice Se Rode 1, Ep. 24
e mërkurë
01:02
Vratice Se Rode 1, Ep. 25
30.6.22
01:00
Vratice Se Rode 1, Ep. 26
1.7.22
01:00
Vratice Se Rode 1, Ep. 27
REKOMANDIMET
 • Kako sam upoznao vašu majku (2005)

  e premte
  image
  The year is 2030. Ted Mosby is relaying the story of how he met his wife to his daughter and son. The story starts in the year 2005, when then twenty-seven year...
 • Svemoćni i Underwoodovi (2021)

  e premte
  image
  The Underwoods, a normal family, have their lives thrown off-kilter when the second most wanted bad guy in the galaxy moves in with them under witness protection.
 • Emperatriz (2011)

  e premte
  image
  Daleko od svog doma, u sunčanom Los Angelesu, usamljena Emperatriz Jurado (Grabriela Spanic) u očaju traži čovjeka svog života, Armandu Mendozu (Omar Fiero), kako...
 • Halil Ibrahim-Halil İbrahim dzofradzı (2010)

  e premte
  image
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.